Ogłoszenie

Proszę o wpisanie się na listę pomocy klanowej.

#1 2009-02-07 07:51:57

Shuran

Użytkownik

Punktów :   

It's my Life

Taki Dział stworzylem na myśli że jak już chcemy być tym klanem i wiadomo kazdy chce aby wszyscy byli dobrze zgrani zacznijmy sie poznawac ! :D Napisz pare slow o sobie , jak masz na imie ile masz lat czym sie zajmujesz "poza L2" moze jakies Hobby :D
I jak ktos lubi to zdjecie jakies dodac :)

                                            <^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^>
                                                                                           Shuran
                                                                          http://img155.imageshack.us/img155/3343/34826738ka0.jpg

Może zaczne od siebie :)

Na imie mam Wojciech ale nie lubie takiej formy tego imienia wole zdrobnialej :)
Mam lat 17 , tak na poboczu wsomie nie robi jaki ktos ma wiek wkoncu wszystko zalezy od ludzi nawet czasem sa przypadki ze 12 latek bedzie madrzejszy od 18 :D...
Zajmuje sie ... Chodze do szkoły ZSBO :P Zespol Szkol Budownictwa Okretowego w przyszlosci Planuje byc spawaczem i wyjechac do Holandii.... No Columbia tez moze byc :D
A tak wolny czas spedzam przy naszym Lineage mialem troszke przerwy od kad gralem ale znow mi cos podpasowalo aby dobrze pograc " Ta gra uzaleznia jak juz w nia graliscie nie zapomnicie o niej "

Czekam na Posty innych .... :)

Ostatnio edytowany przez Shuran (2009-02-10 08:12:45)


" Śmiej się półki masz jeszcze wszystkie zęby " :P

Offline

 

#2 2009-02-09 11:23:03

Anbara

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: It's my Life

Hmm... mnie nazwali Bartosz i dobrze mi z tym a jak ktoś mnie nazwie Bartłomiej to wykastruje!
Pewnie jestem najstarszym klanowiczem bo mam hmm... dużo wiosen na karku

W L2 gram od 5 lat z przerwami kilku lub kilkunasto miesięcznymi a nadal jestem totalnym noobkiem bo nie wiem co z czego się składa i gdzie co się dropi itp itd
Zaczynałem swoją przygodę od L2 C1 na prywatnym serwerze noobwars gdzie nie działało 80% skili  a ss bss to w ogóle nie istniały ;] Na danym serwerze grałem tak długo dopóki byli fajni ludzie... jak paczka się rozwalała to odinstalowywałem L2 i kasowałem instalki z przyrzeczeniem, że już nigdy nie zagram w żadnego mmo a tym bardziej w L2 i jak widać po raz kolejny słowa nie dotrzymałem hehe

Prywatnie to oprócz L2 lubię sport - koszykówkę i siatkówkę a ostatnio napierdzielam w kręgle , Jako że jestem stary to muszę pracować i oddawać kaskę żonie
Bardzo lubię Anime i Azjatyckie kino ;] słucham muzyki alternatywnej z przewaga Deathmetalu, choć ostatnio Melodic death metal mi się podoba ;]

Moją facjatę prezentuje poniższe zdjęcie zatytułowanie "Kobieta mnie bije"
http://img13.imageshack.us/img13/7981/61447431mm6.jpg

W dniu ślubu byłem 10 kg cięższy niż teraz a mówią, że po ślubie się tyje
http://img9.imageshack.us/img9/1740/my2js3.jpg

Tego posta napisałem będąc w pracy ;] Jak ja nie lubię poniedziałków hehe

Offline

 

#3 2009-02-12 07:21:18

Szlachcic

Użytkownik

Punktów :   

Re: It's my Life

Ech Anbara.. taki mlody chlop i juz wzial slub... :P cos o mnie... mam 19 lat, gdzie sie ucze, gdzie mieszkam i jak mam na imie niech zostanie narazie tajemnica ;) ucze sie... wroc... uczeszczam do jednego z wielu liceow w jednym z wielu polskich miast, w l2 gram juz spory kawalek czasu. interesuje sie robieniem muzyki (trance) i sluchaniem jej (tu juz wchodza w gre wszelakiej masci hardcore'y chociaz czasami czegos spokojnego tez poslucham) przy okazji zarzynajac nia sasiadow, siatkowka (defensywny ofensor ;)), czasami zawitam na silownie. rowniez lubie anime jak ten Pan wyzej. czasami jakis film tez sie obejrzy normalny.

Offline

 

#4 2009-03-09 21:20:18

flawless

Administrator

Punktów :   

Re: It's my Life

No, pora żeby i Cl-ka się wpisała:P
     Jak wiecie nazywam się Magdusia. Wieku nie podam bo nie każdy musi wiedzieć:P
W l2 gram już kawałek czasu, a to wszystko wina Patryka ( Dotacji).
Moje początki to kompletna katastrofa ( mam nadzieję że nie byłam pierwszą osobą,która gadała z NPCtami i latała z miasta do miasta bo nie znała soe:)) Z biegiem upływu czasu i serverów przyzwyczajam się jednak do tego głupiego L2 i teraz nie jest już tak źle. Czasami nawet słyszę że ogarniam, a to wieeeelki komplement dla mnie:) No w końcu nie wbiegam supportem na środek sali w cata z uśmiechem na ustach jak kiedyś.
      Moim pierwszym serverm był Existence, postać Se, zrobiona za namową ( później stwierdziłam że nie będę już słuchać "dobrych rad")
Kompletnie nie nadawałam się do tej roli. Nie byłam w stanie pojąc dlaczego na 70 lvlu zabija mnie każdy mobek:)
Na tym servie moje postacie to Flawless( main sb), Marmaid (pp), Tear(se), Kiwi(craft) i bd się tworzy:p
Ale nie będę pisać tylko o grze.
     Na codzień jestem zwykłą, szarą dziewczynką:) Gram na gitarze, piszę wiersze, czasami opowiadania. Nie mam określonego typu muzyki.
Tego, co mi się spodoba mogę słuchać i już. Oglądam przeważnie horrory , kabarety i Pierwszą Miłość na Polsacie :)
Wolny czas lubię spędzać przy dobrej kryminalnej albo fantastyczniej książce. Długie spanie i leniuchowanie, to coś dla mnie.
W sobotę o 13 jeszcze nie można mnie dobudzić.
Charakterek, fakt mam ciężki,i współczuję każdemu kto mnie zna, a przede wszystkim komuś, kto chce być ze mną przez resztę życia.
Mimo to, mam nadzieję że nie jestem taka straszna, dla was, bo nie chce abyście pouciekali mi z klanu.:))
   Waszego drugiego Cla , poznałam 2 lata temu, w nietypowych okolicznościach i niech one narazie pozostaną tajemnicą. Oboje mieszkamy w Łodzi i z deklaracji słyszałam że ktoś już się do nas wybiera, więc gorąco zapraszam:)
Pozdrowionka dla moich kochanych : Dotki, Shurana, Kwiatka i Burżuja.
Zdjonko choć niechętnie, umieszczam więc proszę się nie śmiać;p
http://i44.tinypic.com/242vczo.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsvsparta.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.rapidracing.pun.pl www.motorybnik.pun.pl www.irlandia.pun.pl